Інформація по темі "" | Публікації по тегу
04.10.13
996 0
Друкувати
Обране

За гостиницы и санатории нужно уплачивать налог на недвижимость?

Налоговики в ЕБНЗ ответили на следующий вопрос: является ли объектом обложения налогом на недвижимое имущество, отличное от земельного участка, отель, мотель, база отдыха, санаторий, пансионат, спортивный, детский лагерь, другое помещение, предназначенное для временного проживания? 



Казалось бы, ответ должен быть однозначным — нет, поскольку такие объекты недвижимости предназначены для временного проживания, а налогом на недвижимость облагается жилая недвижимость, предназначенная для постоянного (круглогодичного) проживания в ней.


Тем не менее налоговики отмечают, что гостиницы, мотели, базы отдыха, санатории, пансионаты, спортивные и детские лагеря и т. п. будут выступать объектом налогообложения в случае отнесения их правоустанавливающими документами (документами, подтверждающими право собственности, данными Государственного реестра прав на недвижимое имущество и т. д.) к жилищному фонду. При этом такие объекты не должны подпадать под перечень объектов, указанных в п.п. 265.2.2 Налогового кодекса Украины.


Напомним, что согласно ст. 4 Жилищного кодекса Украины жилищный фонд образуют жилые дома, а также жилые помещения в других строениях, которые находятся на территории Украины. 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн