Інформація по темі "" | Публікації по тегу
07.10.13
996 0
Друкувати
Обране

Габаритно-весовой контроль: новые виды проверок и новые санкции

Кабмин постановлением от 26.06.2013 г. № 704 внес изменения в Порядок осуществления габаритно-весового контроля и взимание платы за проезд по автомобильным дорогам общего пользования транспортных средств и других самоходных машин и механизмов, весовые и/или габаритные параметры которых превышают нормативные. Законодатели «на радость» перевозчикам предусмотрели еще один один вид габаритно-весового контроля транспорта, а именно — документальный габаритно-весовой контроль (определение общей массы транспортного средства путем сложения собственной массы транспортного средства и массы груза).


Таким образом, водителям крупногабаритного транспорта на стационарных пунктах нужно будет проходить документальный, предварительный и/или точный контроль, а на передвижных документальный и точный контроль.


По результатам документального габаритно-весового контроля должностные лица Укртрансинспекции будут определять принадлежность транспортного средства к тяжеловесному и/или крупногабаритному.


Внимание! Законодатели установили новые финансовые санкции за движение без соответствующего разрешения либо внесения платы за проезд тяжеловесного и/или крупногабаритного транспортного средства. В таком случае плата будет определяться за пройденную часть маршрута по территории Украины либо за часть, которую перевозчик намерен проехать, в случае превышения норматива хотя бы одного весового или габаритного параметра:

до 10% в двойном размере;

на 10–40% в тройном размере;

более чем на 40% в пятикратном размере.


Уплатить такую плату и уведомить Укртрансинспекцию перевозчик должен в течение 30 календарных дней с момента ее определения.


Обратите внимание, что п. 35 Порядка дополнен новым абзацем, согласно которому ограничение или запрещение движения в светлое время суток при температуре воздуха выше +28 C распространяется на транспортные средства фактической массой свыше 24 тонн и нагрузкой на ось 7 тонн.


Постановление № 704 не вступило в силу

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн