Інформація по темі "" | Публікації по тегу
14.10.13
915 0
Друкувати
Обране

Старые акцизные марки на табак и алкоголь можно будет бесплатно заменить на новые

Миндоходов предлагает бесплатно заменить остатки ранее закупленных марок предыдущего образца на табак и алкоголь на марки нового образца. Об этом говорится в проекте постановления Миндоходов, опубликованном на его сайте, передает УНН.Кроме того, предлагается безвозмездно выдавать акцизные марки нового образца на нереализованную в течение года продукцию.


При этом марки нового образца на нереализованных алкогольных напитках будут наклеиваться поверх марок предыдущего образца накрест.


Изготовление и доставка марок нового образца будет осуществляться за счет средств государственного бюджета согласно отдельной заявке-расчету продавцам марок.


Напомним, Кабинет министров Украины в марте 2013 утвердил новые образцы акцизных марок для алкогольных напитков и табачных изделий и увеличил цену на акцизные марки более чем в два раза.


Так, стоимость акцизной марки на алкоголь с 1 сентября с.г. увеличилась с 0,103 грн / шт. до 0,27 грн / шт., а для табачных изделий — с 0,055 грн / шт. в 0,142 грн / шт.


Марки акцизного налога нового образца имеют графический защитный элемент, который содержит информацию в закодированном виде, которая не подлежит восстановлению путем копирования, сканирования и печати. По оценкам ведомства, усиление защиты марок акцизного налога является вполне оправданным.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн