UA | RU

Ошибки в отчетности по ЕСВ можно исправить до окончания срока представления этого отчета

ГУ Міндоходів у м. Київ нагадує, що платник податків у разі виявлення помилки у звітності за ЄСВ має право до закінчення строку подання цього звіту повторно сформувати та подати звіт до органу Міндоходів за місцем взяття на облік. Правильним вважається останній електронний або паперовий звіт, поданий відповідним підрозділом підприємства до закінчення строків подання звітності.


Що стосується строку подання цього звіту, то роботодавці, які використовують працю найманих осіб на умовах трудового договору або на інших умовах, передбачених законодавством, зобов’язані формувати та подавати до територіальних органів Міндоходів звіт протягом 20 календарних днів, які настають за останнім днем звітного періоду.


Якщо останній день строку подання звіту припадає на вихідний, святковий чи інший неробочий день, то останнім днем подання звіту вважається перший після нього робочий день. Наприклад: 20 жовтня 2013 року — вихідний день, це означає, що кінцевий термін подання звітності щодо ЄСВ за вересень автоматично переноситься на 21 жовтня

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі