Інформація по темі "" | Публікації по тегу
24.10.13
973 0
Друкувати
Обране

Данные о видах деятельности, которыми занимается предприниматель, теперь доступны на сайте распорядителя ЕГР

Бухгалтера, которые имеют дело с ФЛП, знают, что доходы таких ФЛП по договорам выполнения работ/предоставления услуг можно не облагать ЕСВ лишь при условии, что виды деятельности, в рамках которых выплачивается доход, соответствуют указанным в выписке из ЕГР. При этом на сегодня закон не требует получать с этой целью оригинал/копию выписки (достаточно лишь проверить соответствие видов деятельности). Но несмотря на это, копию выписки получать все равно приходилось, так как на сайте распорядителя ЕГР (ГП «Информационно-ресурсный центр») не размещались сведения о видах деятельности предпринимателей.


В то же время с 20.10.2013 г. установлено, что сведения о видах деятельности предпринимателей должны указываться на сайте распорядителя ЕГР.


И действительно, на сайте ГП «Информационно-ресурсный центр» (http://irc.gov.ua) заработала опция относительно отражения видов деятельности, которыми занимается ФЛП. Данные о видах деятельности указываются в соответствии со сведениями из ЕГР.


Поиск сведений в ЕГР можно осуществить по гиперссылке: http://irc.gov.ua/ua/Poshuk-v-YeDR.html.

Искать можно по:

— коду ИНН (индивидуальный налоговый номер) лица;

— фамилии и/или имени и/или отчеству лица;

— фамилии и инициалам лица. 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн