Інформація по темі "" | Публікації по тегу
29.10.13
964 0
Друкувати
Обране

Миндоходов планирует использовать электронные замки для транзитных грузов на всех таможнях

Прес-служба Міндоходів повідомляє, що з липня 2013 року електронні замки з функцією GPS-GSM навігації при ввезенні товарів і транспортних засобів на митну територію України були використані більше 28 тисяч разів у межах пілотного проекту в зоні діяльності Південної митниці. 

Нагадаємо, що електронні замки призначені для забезпечення стовідсоткового контролю в режимі реального часу за переміщенням транзитних транспортних засобів із товарами, які перебувають під митним контролем.


Інформація з електронних замків передається у режимі онлайн до моніторингового центру Міндоходів, де опрацьовується Єдиною автоматизованою інформаційною системою.


Ці пристрої сигналізують про зняття пломб не уповноваженими на це особами — якщо «транзитний» вантаж насправді призначений для українського отримувача, про це одразу дізнаються у Міндоходів. Таким чином, електронні замки дозволяють точно встановити, чи відповідає режим прямування транспорту тим відомостям, які зазначені в документах.


За підсумками реалізації пілотного проекту на Південній митниці Міндоходів практика буде поширена на митниці в інших регіонах України. Для цього Міністерство доходів і зборів вже розробило Порядок використання електронних замків із функцією GPS-GSM навігації.


Проектом відповідного наказу регламентується, що такі пристрої розміщуватимуться за рішенням уповноважених працівників митниць на окремих транспортних засобах, які перетинають митний кордон України з вантажем. Зокрема, такий різновид контролю рекомендований для транзитних вантажів. Зняти замок має право тільки працівник митниці призначення, через яку «транзит» завершує свій шлях територією України.


Фахівці Міндоходів підкреслюють, що для платників податків установлення замків буде безкоштовним, усі витрати на організацію високотехнологічного контролю бере на себе держава. 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі