Інформація по темі "" | Публікації по тегу
30.10.13
1437 0
Друкувати
Обране

Заполняем новую книгу учета доходов и расходов для предпринимателей

ГУ Міндоходів у Сумській області пояснило особливості заповнення нової книги обліку доходів і витрат, яку ведуть фізичні особи підприємці та самозайняті особи, затвердженої наказом Міндоходів від 16.09.2013 р. № 481. Так, нова форма книги містить 9 граф (у попередній книзі їх було 12). Книгу можна вести як у друкованому, так і в електронному вигляді (за вибором платника податку). Для цього в порядку ведення книги прописано низку процедур (окремо для паперового варіанту, окремо для електронного варіанту книги), пов’язаних з її реєстрацією в органі Міндоходів.


Записи у книзі виконуються за підсумками робочого дня, протягом якого отримано дохід.


У порядку ведення книги обліку доходів і витрат зазначено, що фізичні особи підприємці, зареєстровані як платники ПДВ, не включають до витрат і доходів суми ПДВ, які входять до ціни придбаних або проданих товарів, робіт і наданих послуг.


Також податківці зауважили, що окремий порядок внесення відомостей до книги встановлено для самозайнятих осіб. Дані книги заповнюються у гривнях із копійками і використовуються самозайнятою особою для заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи.


Детально про нову книгу обліку доходів та витрат читайте в газеті «Податки та бухгалтерський облік», 2013, № 84, с. 5. 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн