Інформація по темі "" | Публікації по тегу
05.11.13
1005 0
Друкувати
Обране

Нужно ли прилагать к отчету по ЕСВ таблицы, которые не содержат сведений?

Спеціалісти Міндоходів у Базі знань відповіли на таке питання: чи потрібно до звіту щодо сум нарахованого ЄСВ додавати таблиці, які не містять відомостей (не заповнюються страхувальником узагалі)? Податківці нагадали, що звіт страхувальником повинен подаватися в повному обсязі. Причому звіт, складений без всіх необхідних таблиць, не вважається звітом і вважається таким, що не подавався.


Зверніть увагу, що в переліку таблиць звіту на титульному аркуші у додатках 4–6 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого ЄСВ навпроти таблиць, які не подаються до органів доходів і зборів, проставляються прочерки у звітах на паперових носіях, а в електронній формі поле залишається незаповненим.


При цьому таблиці, які не містять відомостей (не заповнюються страхувальником взагалі), не подаються до органів доходів і зборів.


Детально про подання звітності з ЄСВ читайте в тематичному номері газети «Податки та бухгалтерський облік», 2013, № 87. 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн