Інформація по темі "" | Публікації по тегу
08.11.13
952 0
Друкувати
Обране

Какую отчетность нужно подавать розничным торговцам алкогольными напитками и табачными изделиями?

Спеціалісти Міндоходів у Базі знань відповіли на таке запитання: яку звітність про обсяги роздрібної торгівлі подають СГ, які отримали ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами, та чи застосовуються фінансові (штрафні) санкції за неподання (несвоєчасне подання) такої звітності? Податківці нагадали, що згідно із Законом України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» (далі — Закон) суб’єкти господарювання, які отримали передбачені цим Законом ліцензії, подають до органу ліцензування щомісяця до 10 числа наступного місяця звіт про обсяги виробництва та/або обігу (в тому числі імпорту та експорту) спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів.


Податківці пояснили, що до приведення нормативно-правових актів у відповідність до Закону України від 04.07.2012 р. № 5039-VI звіти за формами:

1-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту»,

2-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв»,

3-РС «Звіти про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів»,

1-ОА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв»,

1-ОТ «Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів»

подаються до головних управлінь Міндоходів як до структурних підрозділів органів ліцензування. Звіти подаються на паперових носіях та в електронному вигляді щомісяця до 10 числа наступного місяця. Датою отримання звіту вважається дата його реєстрації у регіональному управлінні.


Зверніть увагу, що за неподання або несвоєчасне подання звіту чи подання звіту з недостовірними відомостями про обсяги виробництва та/або обігу (в тому числі імпорту та експорту) спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів суб’єктам господарювання загрожує штраф у розмірі 1700 гривень.


Важливо! Податківці зазначили, що виконання норми Закону стосовно порядку подання, форми звітності та відповідальності суб’єктів господарювання, які провадять діяльність у сфері роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, можливе після приведення чинних нормативно-правових актів у відповідність до вимог Закону

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн