Інформація по темі "" | Публікації по тегу
19.11.13
674 0
Друкувати
Обране

Минфин: о существенности статей финотчетности

Минфин в письме от 27.08.2013 г. № 31-08410-07-10/25152 напомнил, что предприятия при составлении финансовых отчетов могут определять состав статей, по которым раскрывается информация. Так, предприятия могут:

не приводить статьи, предусмотренные в формах финотчетности, если по ним отсутствует информация к раскрытию (кроме случаев, когда такая информация была в предыдущем отчетном периоде);

включать в финотчеты дополнительные статьи, если они соответствует следующим критериям: информация является существенной, оценка статьи может быть достоверно определена.


Минфин отметил, что существенной информацией признается информация, отсутствие которой может повлиять на решение пользователей финотчетности.


Обратите внимание, что количественные критерии и качественные признаки существенности информации о хозяйственных операциях, событиях и статьях финотчетности определяет руководство предприятия исходя из нужд пользователей такой информации (если они не установлены П(С)БУ, другими нормативно-правовыми актами). Механизм определения количественных и качественных критериев существенности признаков статей финотчетности приведен в Методических рекомендациях относительно учетной политики предприятия, утвержденных приказом Минфина от 27.06.2013 г. № 635.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн