Інформація по темі "" | Публікації по тегу
20.11.13
1334 0
Друкувати
Обране

Увеличение таможенной стоимости импортных товаров: когда необходимо откорректировать налоговый кредит?

ДПСУ в листі від 30.11.2011 р. № 7566/7/15-3417-26 розглянула питання щодо включення до податкового кредиту сум ПДВ, сплачених митним органам у зв’язку зі збільшенням митної вартості імпортних товарів. 



Податківці зазначили, що платник ПДВ має право включити до складу податкового кредиту суму ПДВ лише за тими ВМД, які оформлені відповідно до вимог законодавства і підтверджують сплату податку.


Що ж до періоду, в якому платник податку має право відобразити суму ПДВ, сплачену митним органам у зв’язку зі збільшенням митної вартості імпортних товарів, у складі податкового періоду, податківці зазначили, що оформлення аркуша коригування до ВМД здійснюється митним органом протягом 5 робочих днів з дня надходження інформації про доплату коштів до Держбюджету.


Тому в разі, коли податковий (звітний) період, у якому платник податку здійснив таку доплату, передує податковому (звітному) періоду, в якому оформлено аркуш коригування до ВМД, платник податку має право включити суму ПДВ, сплачену до митних органів, до податкового кредиту в тому звітному періоді, в якому оформлено аркуш коригування до ВМД.


Також податківці рекомендують звернути увагу на вимоги ч. 3 п. 188.1 Податкового кодексу України щодо визначення бази оподаткування при здійсненні операцій із постачання товарів, увезених на митну територію України.


З усього вищезазначеного податківці роблять такий висновок: у разі збільшення митної вартості імпортованих товарів необхідно провести перерахунок не лише податкового кредиту, а й податкових зобов’язань за операціями з постачання на митній території України таких імпортованих товарів незалежно від того, що такі операції, можливо, вже відбулися в минулих періодах. 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн