Інформація по темі "" | Публікації по тегу
25.11.13
1264 0
Друкувати
Обране

Как предпринимателю получить справку о доходах для предоставления государственной помощи?

ГУ Міндоходів у Львівській області нагадує, що одним із видів адміністративних послуг, які надають органи Міндоходів, є видача довідки про отримані доходи. 

Для отримання такої довідки підприємцю потрібно подати до органу Міндоходів за місцем податкової реєстрації декларацію про отримані доходи за той період, за який необхідна довідка про такі доходи.


Оскільки для фізичних осіб – підприємців передбачено дві системи оподаткування доходів, одержаних від здійснення підприємницької діяльності, кожна з яких регулюється окремими нормами Податкового кодексу України, подання декларації про отримані доходи також має свої особливості.


Підприємцю, який здійснює діяльність на спрощеній системі оподаткування, територіальні органи Міндоходів надають довідку про доходи на підставі поданої декларації платника єдиного податку за формою, яка затверджена наказом Мінфінану від 21.12.2011 р. № 1688, з позначкою «довідково» у Розділі І «Тип декларації», яка подається за інший, ніж квартальний чи річний податковий (звітний) період.


Фізособи – підприємці, які перебувають на загальній системі оподаткування, для отримання довідки про доходи за відповідний період подають до територіального органу Міндоходів податкову декларацію про майновий стан і доходи за формою, яка затверджена наказом Мінфіну від 07.11.2011 р. № 1395, за інший ніж річний чи квартальний податковий звітний період з позначкою «довідково».


Зверніть увагу, що зазначені декларації не є підставою для нарахування та сплати податкового зобов'язання.


Податківці наголошують, що подання вищевказаних декларацій не звільняє підприємців від обов'язку подання звітних податкових декларацій у визначені законодавством строки, на підставі яких здійснюється нарахування та сплата податкового зобов'язання.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі