Продали в течение года два и более авто — уплатите 5% с дохода

ДПІ у м. Рівному нагадує, що починаючи з 2013 року відповідно до норм Податкового кодексу України дохід, отриманий фізичною особою від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року одного з об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля, мотоцикла або мопеда, не оподатковуєтьсяПроте у разі продажу протягом року двох і більше об’єктів такого майна отриманий платником дохід оподатковується за ставкою 5%.


Важливо пам’ятати, що дохід від продажу (обміну) легкового автомобіля, мотоцикла, мопеда визначається виходячи з ціни, зазначеної в договорі купівлі-продажу, але не нижче від середньоринкової вартості відповідного транспортного засобу або не нижче від його оціночної вартості, яка визначена згідно із законом (за вибором платника податку).


При цьому податківці звертають увагу, що порядок визначення середньоринкової вартості легкових автомобілів, мотоциклів, мопедів затверджено постановою КМУ від 10.04.2013 р. № 403, яка набрала чинності з 11 червня 2013 р.Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі