Інформація по темі "" | Публікації по тегу
29.11.13
948 0
Друкувати
Обране

Правильно заполняйте поле «Назначение платежа» платежного документа

ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області нагадує, що новий Порядок заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, затверджений наказом Міндоходів від 22.10.2013 р. № 609, доповнено позиціями щодо сплати ЄСВ і митних платежів. Найважливішою новацією у процедурі заповнення платіжних документів на переказ коштів у разі сплати бюджетних платежів є зміна алгоритму заповнення поля «Призначення платежу» у полі № 3. Раніше у ньому зазначалися реквізити лише в разі сплати зобов’язань за третіх осіб. Відтепер у полі № 3 вказується один із власних реквізитів платника податку, який здійснює перерахування платежів:

— код ЄДРПОУ платника податку (повинен мати 8 цифр, якщо цифр менше 8, то зліва він доповнюється нулями до 8 цифр). У разі здійснення юридичною особою сплати за відокремлений підрозділ друкується код за ЄДРПОУ відокремленого підрозділу, за який здійснюється така сплата;

— реєстраційний номер облікової картки платника податків — фізособи (завжди має 10 цифр) або серія та номер паспорта громадянина України (у разі відмови платника податків від отримання реєстраційного номера);

— реєстраційний (обліковий) номер платника податків, який присвоюється Міндоходів (завжди має 9 цифр).


У разі самостійної сплати платником податку нарахованих бюджетних платежів або за актами перевірок поля № 5, № 6, № 7 не заповнюються.


Якщо здійснюється перерахування платежів за висновками органу Міндоходів (перекидання з одного платежу на інший; повернення надміру сплачених до бюджету платежів; перерахування з бюджету відшкодування ПДВ та інше), то в полі № 5 заповнюється дата висновку органу Міндоходів та в полі № 6 — номер висновку.


Якщо здійснюється погашення податкових векселів грошовими коштами, то в полі № 7 зазначається номер податкового векселя.


Списоккодів видів сплати також зазнав змін. Хоча найбільш використовувані коди не змінилися, до списку додано нові коди:

(128 та 160–161), що застосовуються при сплаті грошових зобов’язань, визначених за результатами перевірок;

(350–359) за митними платежами;

(054–057) погашення сум податкового боргу;

(017–019, 139) надходження коштів від платників податків, щодо яких порушено справу про банкрутство.


Важливо! При заповненні полів не допускаються пропуски (пробіли) між словами та службовими знаками. 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн