Інформація по темі "" | Публікації по тегу
04.12.13
897 0
Друкувати
Обране

Кто будет контролировать торговлю алкоголем: смена контролеров

Кабмин постановлением от 21.11.2013 г. № 849 перераспределил круг лиц, которые осуществляют контроль за:

— соблюдением дисциплины цен субъектами предпринимательской деятельности всех форм собственности, которые осуществляют оптовую и розничную торговлю алкогольными напитками при наличии у них лицензий;

— соблюдением Правил розничной торговли алкогольными напитками, утвержденных постановлением КМУ от 30.07.1996 г. № 854. Так, контрольные полномочия отданы от Министерства экономического развития и торговли и ГНС в Государственную инспекцию по контролю за ценами и Министерство доходов и сборов.


Также указанные контрольные функции в пределах своих полномочий продолжают осуществлять Совет министров АР Крым, областные, Киевская и Севастопольская городские государственные администрации.


Соответствующие изменения внесены в п. 2 постановления КМУ от 30.10.2008 г. № 957 «Об установлении размера минимальных оптово-отпускных и розничных цен на отдельные виды алкогольных напитков».


Постановление № 849 вступит в силу со дня официального опубликования. На день подготовки заметки указанный документ официально не опубликован.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн