Інформація по темі "" | Публікації по тегу
05.12.13
853 0
Друкувати
Обране

Кто может проверять правильность начисления, исчисления и уплаты страховых взносов?

Пенсионный фонд в письме от 11.10.2013 г. № 27154/03-30 рассмотрел вопрос относительно проведения проверок правильности начисления, исчисления и уплаты страховых взносов за период с 2004 по 2013 гг. Так, в письме напоминается, что в связи с админреформой администрированием ЕСВ занимается Миндоходов. Таким образом, и контроль за соблюдением законодательства о сборе и ведении учета ЕСВ, правильностью начисления, исчисления, полнотой и своевременностью уплаты ЕСВ осуществляет Миндоходов.


При этом за Пенсионным фондом закреплены функции контроля за достоверностью сведений, поданных в реестр застрахованных лиц Госреестра общеобязательного государственного социального страхования, а также правильностью начисления, исчисления и уплаты взносов на общеобязательное государственное пенсионное страхование за периоды с 2004 по 2010 гг.


Кроме того, согласно п. 7 разд. VIII Закона Украины «О сборе и учете единого взноса на общеобязательное государственное социальное страхование» за фондами общеобязательного государственного соцстрахования сохраняются полномочия относительно контроля за правильностью начисления, своевременностью уплаты страховых взносов, применения финансовых санкций, которыми они были наделены до вступления в силу данного Закона.


Таким образом, на данный момент контролировать сферу соцстрахования могут Миндоходов, Пенсионный фонд и фонды соцстрахования. Правда, каждый — в пределах своей сферы и своих полномочий.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн