Как облагать детские праздничные подарки?

ГУ Міндоходів у Кіровоградській області нагадує, що не включається до доходу платника податку вартість подарунків, якщо їх вартість не перевищує 50% однієї мінімальної заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої на 1 січня звітного податкового року (у 2013р. — 573,50 грн), за винятком грошових виплат у будь-якій сумі.  Отже, новорічні подарунки, вартість, яких у 2013 році не перевищує 573,50 грн, не підлягають оподаткуванню ПДФО. У разі, якщо вартість подарунка перевищує вищезазначену суму, то ПДФО утримується в розмірі 15% (17%). Якщо ж новорічні подарунки надаються у грошовій формі, то вони у повному обсязі включаються до складу доходу платника податків та підлягають оподаткуванню за ставкою 15% (17%).


Зверніть увагу, що у податковому розрахунку (форма № 1ДФ) за ознакою «160» відображають новорічні подарунки, вартість яких не перевищує 50% однієї мінімальної заробітної плати, а за ознакою «126» — у разі перевищення такої суми або у разі виплат у грошовій формі.


Детальніше про надання новорічних дитячих подарунків та про особливості їх бухгалтерського та податкового обліку читайте в газеті «Податки та бухгалтерський облік», 2013, № 99, с. 4Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі