Інформація по темі "" | Публікації по тегу
12.12.13
1489 0
Друкувати
Обране

Как облагать детские праздничные подарки?

ГУ Міндоходів у Кіровоградській області нагадує, що не включається до доходу платника податку вартість подарунків, якщо їх вартість не перевищує 50% однієї мінімальної заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої на 1 січня звітного податкового року (у 2013р. — 573,50 грн), за винятком грошових виплат у будь-якій сумі.  

Отже, новорічні подарунки, вартість, яких у 2013 році не перевищує 573,50 грн, не підлягають оподаткуванню ПДФО. У разі, якщо вартість подарунка перевищує вищезазначену суму, то ПДФО утримується в розмірі 15% (17%). Якщо ж новорічні подарунки надаються у грошовій формі, то вони у повному обсязі включаються до складу доходу платника податків та підлягають оподаткуванню за ставкою 15% (17%).


Зверніть увагу, що у податковому розрахунку (форма № 1ДФ) за ознакою «160» відображають новорічні подарунки, вартість яких не перевищує 50% однієї мінімальної заробітної плати, а за ознакою «126» — у разі перевищення такої суми або у разі виплат у грошовій формі.


Детальніше про надання новорічних дитячих подарунків та про особливості їх бухгалтерського та податкового обліку читайте в газеті «Податки та бухгалтерський облік», 2013, № 99, с. 4

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі