Інформація по темі "" | Публікації по тегу
13.12.13
859 0
Друкувати
Обране

Работникам обеспечат выплату компенсаций в случае признания работодателя неплатежеспособным

Михайло Бродський підтримав необхідність розробки законопроекту, яким вносяться відповідні зміни.  Розробником проекту Закону України «Про внесення змін до окремих законів України щодо задоволення вимог найманих працівників внаслідок неплатоспроможності роботодавця» є Мінсоцполітики.


Законопроектом передбачається створення чіткого механізму гарантування виплати заробітної плати у випадку неплатоспроможності роботодавця гарантійними установами.


Відповідні функції покладаються на Державну службу зайнятості України та її територіальні органи зі встановленням джерела фінансування — Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.


До складу компенсації грошових вимог працівника у випадку неплатоспроможності роботодавця належать такі виплати:

— заробітна плата працівника (крім премій та інших заохочувальних виплат) за останні два місяці роботи;

— оплата щорічної відпустки, яка не отримана за період роботи та не перевищує половини мінімальної зарплати;

— гарантійні та компенсаційні виплати (вихідна допомога при припиненні трудового договору; оплата перших 5-ти днів тимчасової непрацездатності, що оплачуються за рахунок коштів роботодавця; суми, нараховані працівникам за час затримки розрахунку при звільненні; витрати на відрядження; надбавки), які не отримані за період роботи та не перевищують двох мінімальних зарплат. 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн