Інформація по темі "" | Публікації по тегу
16.12.13
882 0
Друкувати
Обране

Следите за правильностью заполнения расчетных документов!

Фахівці столичного управління Міндоходів роз’яснили порядок заповнення розрахункових документів. Так, при сплаті (стягненні) податків, зборів, митних платежів, ЄСВ, здійсненні бюджетного відшкодування ПДВ, поверненні помилково або надміру зарахованих коштів поле «Призначення платежу» розрахункового документа заповнюється таким чином:


поле № 1:

друкується службовий код (знак) «*» (ознака платежу)


поле № 2:

друкується розділовий знак «;»

друкується код виду сплати (формат ссс — тризначне число)


поле № 3:

друкується розділовий знак «;»

друкується один із нижченаведених реквізитів:

а) код клієнта за ЄДРПОУ;

б) реєстраційний номер облікової картки платника податків — фізичної особи;


поле № 4:

друкується розділовий знак «;»

друкується роз’яснювальна інформація про призначення платежу в довільній формі.

У разі здійснення бюджетного відшкодування ПДВ, повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до бюджету за висновками територіальних органів Міндоходів, поля № 5 та № 6 заповнюються таким чином:


поле № 5:

друкується розділовий знак «;»

друкується дата висновку, на підставі якого здійснюється відшкодування ПДВ або повернення коштів, помилково чи надміру зарахованих до бюджету. Платником податків поле № 5 не заповнюється;


поле № 6:

друкується розділовий знак «;»

друкується номер висновку, на підставі якого здійснюється відшкодування ПДВ або повернення коштів, помилково чи надміру зарахованих до бюджету. Платником податків поле № 6 не заповнюється;


поле № 7:

друкується розділовий знак «;»

резервне поле. Заповнюється платниками податків та/або органами Державної казначейської служби України у разі здійснення розрахунків згідно з окремими рішеннями КМУ тощо. Зазвичай не заповнюється

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн