Нашi сайти:
696 0
Друкувати
Обране

После перехода на электронную отчетность по РРО прекращается подачи бумажной отчетности!

ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області нагадує, що з 1 січня поточного року введено в дію норми Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо подання електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків РРО до Міндоходів. Згідно із зазначеними нормами суб’єкти господарювання здійснюють перехід із подання щомісячної звітності про використання РРО за формою ЗВР-1 на подання контрольно-звітної інформації в електронній формі за технологією НБУ до Системи зберігання та збору даних РРО Міндоходів.


Зверніть увагу: після підключення до Системи зберігання та збору даних РРО припиняється подання паперової звітності й контрольно-звітна інформація передається лише в електронному вигляді.


Однак за місяць, у якому проведено підключення, суб’єкт господарювання у строк до 15 числа наступного місяця повинен подати звіт за ф. № ЗВР-1 із зазначенням обсягів розрахункових операцій за період звітного місяця до дня проведення персоналізації та, відповідно, початку електронного звітування.


Про це зазначено в листі Міндоходів від 09.09.2013 р. № 17296/7/99-99-01-03/17/1375. 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі