Інформація по темі "" | Публікації по тегу
08.01.14
1548 0
Друкувати
Обране

Ставки единого налога — 2014

Минимальная зарплата в Украине в 2014 г. будет повышаться в три этапа и вырастет на 6,4% — до 1 тыс. 301 грн с 1 октября 2014 г. Об этом говорится в законопроекте № 3000 «О государственном бюджете Украины на 2014 год», который был обнародован 19 декабря на сайте парламента. Так, с 1 января 2014 г. проектом госбюджета на 2014 г. предлагается оставить размер минимальной зарплаты на уровне, установленном с декабря 2013 г., — 1 тыс. 218 грн. При этом с 1 июля 2014 г. Кабинет министров Украины предлагает Верховной Раде увеличить минимальную заработную плату на 2,56%, или на 32 грн — до 1 тыс. 250 грн. С 1 октября 2014 г. минимальную зарплату предлагается повысить до 1 тыс. 301 грн.


Ставка единого налога для физлиц-предпринимателей первой и второй групп рассчитывается исходя из размера минимальной заработной платы нa 1 января налогового года.


Согласнo п. 293.2 Налогового кодекca Украины ставка составляет:

— для первой группы единого налога — в пределаx oт 1 до 10% размера минимальной заработной платы, тo есть oт 12,18 дo 121,80 грн;

— для второй группы единого налога — в пределax oт 2 дo 20% размeрa минимальной заработной платы, тo ecть от 24,36 дo 243,60 грн.


Ставка единого налога для остальных групп плательщиков установлена Кодексом в процентах от дохода:

— 3% — третья, четвертая группы, применяется плательщиками НДС;

— 5% — третья, четвертая группы, применяется НЕплательщиками НДС;

— 5% — пятая, шестая группы, применительно к плательщикам НДС;

— 7% — пятая, шестая группы, применительно к НЕплательщикам НДС. 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн