Інформація по темі "" | Публікації по тегу
09.01.14
2002 0
Друкувати
Обране

Встречайте — новая форма ТТН!

Мининфраструктуры Украины приказом от 05.12.2013 г. № 983 внесло изменения в Правила перевозок грузов автомобильным транспортом в Украине, утвержденные приказом Минтранса Украины от 14.10.1997 г. № 363. Так, изменениями, в частности, исключено положение о путевых листах грузового автомобиля.


Также установлено, что основным документом на перевозку грузов является товарно-транспортная накладная (далее — ТТН).


Заметьте, что Мининфраструктуры разработало свою форму ТТН, которая приведена в приложении 7 к данным Правилам.


Напомним, что не так давно Мининфраструктуры совместно с Минэкономразвития Украины приказом от 10.12.2013 г. № 1005/1454 признали утратившими силу типовые формы первичного учета работы грузового автомобиля, а именно:

ф. № 2 «Путевой лист грузового автомобиля»;

ф. № 1 (международная) «Путевой лист грузового автомобиля в международном сообщении»;

ф. № 1-ТН «Товарно-транспортная накладная»;

ф. № 1-ТЗ «Талон заказчика».


Так, новая форма ТТН более упрощенная и в ней не предусмотрен расчет стоимости перевозки. При этом изменениями установлено, что счета за выполненные перевозки должны выписываться на основании надлежащим образом оформленных ТТН.


Приказ № 983 вступит в силу со дня официального опубликования. На день подготовки заметки документ официально не опубликован

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн