Інформація по темі "" | Публікації по тегу
10.01.14
7956 0
Друкувати
Обране

Как заполнять форму № 11-мтп: объясняет Госстат

Госстат Украины в разъяснении от 05.12.2013 г. № 18.1-12/35 объяснила порядок заполнения следующих статформ: — № 11-мтп «Отчет о результатах использования топлива, теплоэнергии и электроэнергии»;

— № 11-ер «Отчет о расходах топлива, теплоэнергии и электроэнергии»;

— № 11-мтп (топливо) «Фактические расходы топлива на производство отдельных видов продукции и работ»;

— № 11-мтп (вер) «Образование и использование вторичных энергетических ресурсов».


Госорган напомнил, что в форме № 11-мтп отражаются данные юрлиц и их обособленных подразделений всех видов экономической деятельности со среднесуточными расходами условного топлива от 2 т и выше, или теплоэнергии 15 Гкал и больше, или с присоединенной электрической мощностью 100 кВт и больше, которые использовали топливо и энергию на производство отдельных видов продукции и работ и коммунально-бытовые нужды за год.


Обратите внимание, что информация о деятельности предприятий, у которых среднесуточные расходы условного топлива меньше 2 т условного топлива, или теплоэнергии меньше 15 Гкал, или с присоединенной электрической мощностью меньше 100 кВт, отражается в отчете № 11-ер за год.


Источниками информации формы являются данные первичных учетных документов и регистров синтетического и аналитического бухгалтерского учета.


В форме № 11-мтп информация отражается по видам продукции и работ в единицах измерения, предусмотренных на бланке и в приложении, которые утверждаются приказом Госстата Украины.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн