334 0

Кто должен подавать финансовый отчет одновременно с декларацией по налогу на прибыль?

Столичні податківці звертають увагу, що згідно з п. 46.2 Податкового кодексу України (далі — ПКУ) платник податку на прибуток подає разом із відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність (окрім малих підприємств) у порядку, передбаченому для подання податкової декларації. 

Платники податку на прибуток — малі підприємства, віднесені до таких відповідно до Господарського кодексу України (суб’єкти господарювання, в яких середня кількість працівників за рік не перевищує 50 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 10 мільйонам євро), подають разом із річною податковою декларацією річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.


Таким чином, платники податку на прибуток — малі підприємства та юридичні особи, що відповідають критеріям, визначеним п. 154.6 ПКУ (до 1 січня 2016 року застосовують ставку податку на прибуток 0%), подають разом із річною податковою декларацією скорочену фінансову звітність, а саме:

— Баланс (ф. № 1-м);

— Звіт про фінансові результати (ф. № 2-м).


Всі інші платники до податкової декларації за рік подають:

— Баланс (Звіт про фінансовий стан) (ф. № 1);

— Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) (ф. № 2);

— Звіт про рух грошових коштів (ф. № 3);

— Звіт про власний капітал (ф. № 4).


Про важливі нюанси складання та подання фінансової звітності читайте в газеті «Податки та бухгалтерський облік», 2014, № 10, с. 30.  



загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)