Інформація по темі "" | Публікації по тегу
14.02.14
1066 0
Друкувати
Обране

Порядок взимания ФСН остается неизменным в 2014 году

ГУ Міндоходів у Донецькій області нагадує, що на сплату фіксованого сільськогосподарського податку (далі — ФСП) можуть перейти сільськогосподарські товаровиробники, в яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75%, але з урахуванням обмежень, установлених податковим законодавством. 

Сільськогосподарські товаровиробники для набуття і підтвердження статусу платника податку щороку до 20 лютого подають станом на 1 січня поточного року певний перелік звітних документів, установлених п. 308.1 Податкового кодексу України.


Податківці зазначили, що наказом Міндоходів від 30.12.2013 р. № 864 затверджено форму декларації з ФСП (на заміну форми, затвердженої наказом ДПАУ від 24.12.2010 р. № 1016). Однак цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.


Особливу увагу необхідно звернути на правильність подання та заповнення декларації з ФСП, зокрема, на:

— обов’язковість подання загальної декларації для платників, які використовують земельні ділянки у декількох населених пунктах;

— відповідність коду органу місцевого самоврядування за КОАТУУ місцю знаходження земельної ділянки;

— правильність застосування одиниць виміру показників, передбачених у декларації;

— відображення у Відомостях про наявність земельних ділянок усіх передбачених показників документів, що посвідчують право користування земельними ділянками (для державного акта — серії та його номера; для договору оренди земельної ділянки — дати укладання, строку його дії, дати і номера державної реєстрації, категорії земельних ділянок та ін.). 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі