Нашi сайти:

В Украине вводят систему GPS-мониторинга для автоперевозчиков

Міністерство інфраструктури та Державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті підготували технічні вимоги до розробки програмного забезпечення GPS-моніторингу транспортних засобів автоперевізників. Таким чином, буде створена єдина система диспетчерського контролю за допомогою супутникової навігації, до якої повинні бути підключені всі транспортні засоби, залучені до пасажирських перевезень в Україні. Здійснювати загальний контроль майбутньої системи GPS-моніторингу автоперевізників доручено Державній інспекції України з безпеки на наземному транспорті, на базі якої буде створено єдиний диспетчерський пункт.


Урядові аналітики зазначають, що GPS-моніторинг — не лише данина європейським нормам у сфері пасажироперевезень. Передусім це контроль за безпекою. Так, якщо на сьогодні GPS-навігатори в обов’язковому порядку повинні бути встановлені на автобусах, що працюють на міжрегіональних маршрутах, то у 2014 році така вимога буде висунута й до внутрішньообласних перевізників.


Технічні вимоги до програмного забезпечення GPS-моніторингу проходять останні затвердження у профільному міністерстві, після чого буде оголошено тендер серед провідних GPS-компаній на створення системи моніторингу.


Головні вимоги до системи — це параметри дотримання графіка маршруту і швидкісного режиму. Саме ці ключові дані, які впливають на безпеку руху, мають у режимі онлайн надходити до єдиного аналітичного центру. Крім того, обов’язковою вимогою до оператора, який братиме участь у тендері, є покриття всієї території України.


При цьому GPS-трекери, які були встановлені на транспортні засоби ще до запровадження єдиної системи GPS-моніторингу, не заборонятимуть. Головне, щоб це обладнання надавало на сервер необхідну інформацію для здійснення Укртрансінспекцією державного контролю. 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі