310 0

В какой срок выдается разрешение на спецводопользование?

Держпідприємництва в листі від 17.02.2014 р. № 1457/0/20-14 роз’яснила питання стосовно строку видачі дозволу на спеціальне водокористування. 

Держорган нагадав, що згідно з п. 4 Порядку погодження та видачі дозволів на спеціальне водокористування, затвердженого постановою КМУ від 13.03.2002 р. № 321, дозволи видаються органами, що зазначені в абз. 2 п. 2 цього Порядку, в місячний строк з дня подання в установленому порядку клопотання, а органами, зазначеними в абз. 3 цього пункту, — в установлені ними строки.


Разом з цим Держпідприємництва зазначила, що на сьогодні Водним кодексом України строк видачі відповідного дозволу не встановлений.


Таким чином, під час видачі дозволу на спеціальне водокористування необхідно застосовувати вимоги Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», а саме:

10 днів у разі видачі дозволу на спецводокористування Радою міністрів АР Крим, обласними, Київською, Севастопольською міськими державними адміністраціями, органом виконавчої влади АР Крим із питань охорони навколишнього природного середовища;

30 днів у разі видачі дозволу на спеціальне водокористування обласними, Київською та Севастопольською міськими радами.


З усього вищезазначеного Держпідприємництва робить такий висновок: строк видачі дозволу на спецводокористування або надання письмового повідомлення про відмову в його видачі становить не більше 30 днів із дня надходження заяви та відповідних документів для розгляду. 



Новини по темі:
загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)