Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
850 0
Друкувати
Обране

Кем составляются налоговые накладные: в Миндоходов подготовили очередную листовку

Міндоходів на своєму веб-сайті розмістило листівку «Ким складаються податкові накладні». У листівці зазначається, що податкову накладну складає особа, яка зареєстрована як платник ПДВ у контролюючому органі та якій присвоєно ІПН платника ПДВ.


Якщо не зареєстровані платниками податку на додану вартість філії та інші структурні підрозділи платника податку самостійно здійснюють постачання товарів/послуг і проводять розрахунки з постачальниками/споживачами, то зареєстрований платник податку, до складу якого входять такі структурні підрозділи, може делегувати філії або структурному підрозділу право складання податкових накладних. Для цього платник податку повинен кожній філії та кожному структурному підрозділу присвоїти окремий числовий номер, про що має письмово повідомити контролюючий орган за місцем його реєстрації як платника податку на додану вартість.


Також контролери роз’яснили нюанси складання податкової накладної. Так, її повинні складати:

1) під час виконання договорів про спільну діяльність — особа, яка веде облік результатів такої діяльності та відповідальна за утримання і внесення податку до бюджету;

2) при здійсненні господарських операцій, пов’язаних із використанням майна, отриманого в управління, — особа— управитель майна, яка веде окремий облік із ПДВ таких господарських операцій та відповідальна за утримання і внесення податку до бюджету;

3) у разі надання нерезидентом послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, — зареєстрований на території України платник податку — покупець (отримувач).


Пам’ятайте, що суб’єкти підприємницької діяльності, які перейшли на спрощену систему оподаткування, що не передбачає сплати ПДВ або передбачає його нарахування за іншими ставками, ніж визначені п.п. «а» п. 193.1 з урахуванням положень п. 10 підрозд. 2 розд. ХХ Податкового кодексу України, втрачають право на складання податкової накладної.


Податкова накладна вважається недійсною у разі її заповнення іншою особою, ніж зазначена вище. 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд