262 0

Желаете с 1 апреля 2014 года перейти на единый налог: когда подавать заявление?

ГУ Міндоходів у Житомирській області нагадує, що суб’єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів, може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Такий суб’єкт господарювання може здійснити перехід на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року. 

Отже, 14 березня 2014 р. — останній день подачі заяви щодо переходу на спрощену систему оподаткування суб’єктами господарювання з II кварталу 2014 року.


До поданої заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний рік.


Пам'ятайте, що перейти на спрощену систему оподаткування ви може за умови, якщо протягом календарного року, що передує періоду такого переходу, ви дотримувались вимог, які встановлені в ст. 291 Податкового кодексу України. 



загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)