Нашi сайти:

Продаете товар, ввезенный в Украину до 2014 года: какой код УКТ ВЭД нужно указывать в налоговой накладной?

Міндоходів у своєму інформаційно-довідковому ресурсі (категорія 101.19) відповіло на таке запитання: «Як у податковій накладній, що оформляється стосовно товарів, які були ввезені на митну територію України (як до, так і після 1 січня 2014 року), заповнюється графа 4, якщо на момент здійснення операції з постачання товару змінився код товару згідно з УКТ ЗЕД». 



Контролери нагадали, що Закон України від 19.09.2013 р. № 584-VII «Про Митний тариф України», товарна номенклатура якого відповідає Гармонізованій системі 2012 року, набрав чинності 1 січня 2014 року.


На виконання п. 3 Плану організації виконання зазначеного вище Закону України Міндоходів наказом від 22.01.2014 р. № 54 затверджено Перехідні таблиці від УКТ ЗЕД версії 2007 р. до УКТ ЗЕД версії 2012 р.


Ураховуючи викладене, починаючи з 1 січня 2014 року при здійсненні операцій із реалізації товарів, які були ввезені на митну територію України (як до, так і після 1 січня 2014 року), а також підакцизних товарів, у податкових накладних слід зазначати код УКТ ЗЕД версії 2012 року. У разі необхідності співставлення кодів УКТ ЗЕД версії 2007 року та УКТ ЗЕД версії 2012 року слід використовувати Перехідні таблиці

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі