Разработаны проекты отчетности по единому налогу и налогу на прибыль банка

Держпідприємництва підтримала внесення змін до чинного порядку заповнення та ведення податкової звітності. На сьогодні в Україні діють форми податкової звітності з єдиного податку та з податку на прибуток банку, затверджені наказами Мінфіну від 21.12.2011 р. № 1688 і № 1683 відповідно.


Необхідність затвердження нових форм виникла у зв’язку із внесеними змінами до Митного та Податкового кодексів України в рамках проведення адміністративної реформи.


Так, проект наказу, яким передбачається затвердження форми податкової декларації платника єдиного податку, розроблено Міністерством доходів і зборів України з метою забезпечення права суб’єктів господарювання обирати та застосовувати спрощену систему оподаткування.


Проектом наказу «Про затвердження форми Податкової декларації з податку на прибуток банку» передбачається урегулювання питання достовірного обчислення податку на прибуток платниками, які провадять банківську діяльність.


Окрім цього, документом ураховані зміни до Податкового кодексу України, зокрема, в частині надання права платнику податку на прибуток сплачувати авансовий внесок із такого податку, а також надання можливості платнику податку самостійно коригувати податкові зобов’язання для цілей трансфертного ціноутворення. Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі