Нашi сайти:
buhgalter.com.ua
510 0
Друкувати
Обране

Разработаны проекты отчетности по единому налогу и налогу на прибыль банка

Держпідприємництва підтримала внесення змін до чинного порядку заповнення та ведення податкової звітності. На сьогодні в Україні діють форми податкової звітності з єдиного податку та з податку на прибуток банку, затверджені наказами Мінфіну від 21.12.2011 р. № 1688 і № 1683 відповідно.


Необхідність затвердження нових форм виникла у зв’язку із внесеними змінами до Митного та Податкового кодексів України в рамках проведення адміністративної реформи.


Так, проект наказу, яким передбачається затвердження форми податкової декларації платника єдиного податку, розроблено Міністерством доходів і зборів України з метою забезпечення права суб’єктів господарювання обирати та застосовувати спрощену систему оподаткування.


Проектом наказу «Про затвердження форми Податкової декларації з податку на прибуток банку» передбачається урегулювання питання достовірного обчислення податку на прибуток платниками, які провадять банківську діяльність.


Окрім цього, документом ураховані зміни до Податкового кодексу України, зокрема, в частині надання права платнику податку на прибуток сплачувати авансовий внесок із такого податку, а також надання можливості платнику податку самостійно коригувати податкові зобов’язання для цілей трансфертного ціноутворення. 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться