251 0

Когда не нужно подавать приложения к декларации по НДС?

ГУ Міндоходів у Тернопільській області нагадало, що платники податків зобов’язані за кожний установлений Податковим кодексом України звітний період подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є, незалежно від того, чи провадив такий платник податку господарську діяльність у звітному періоді. 

Так, відповідно до п. 13 р. ІІІ Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість у складі декларації подаються передбачені цим Порядком додатки (у разі заповнення даних у відповідних рядках декларації).


Контролери звертають увагу на те, що у випадку відсутності даних у декларації з ПДВ (проставлено лише прочерки) додатки не подаються



загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)