Інформація по темі "" | Публікації по тегу
17.03.14
1129 0
Друкувати
Обране

При аннулировании регистрации плательщика НДС не забудьте об условной продаже

ГУ Міндоходів у Тернопільській області нагадує, що відповідно до п. 184.7 Податкового кодексу України, якщо товари/послуги, необоротні активи, суми податку за якими були включені до складу податкового кредиту, не були використані в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності, такий платник податку в останньому звітному (податковому) періоді не пізніше дати анулювання його реєстрації як платника податку зобов’язаний визначити податкові зобов’язання за такими товарами/послугами, необоротними активами. 

Таке нарахування потрібно зробити виходячи зі звичайної ціни відповідних товарів/послуг або необоротних активів, окрім випадків анулювання реєстрації як платника податку внаслідок реорганізації платника податку шляхом приєднання, злиття, перетворення, поділу та виділення відповідно до закону.


Нарахувати податкове зобов’язання слід не пізніше дати анулювання реєстрації як платника ПДВ в останньому звітному (податковому) періоді.


Наприклад, якщо заява про анулювання подається 24 березня, нарахувати зобов’язання потрібно у складі декларації за березень. Це робиться шляхом виписування податкової накладної:

— у верхній лівій частині оригіналу цієї податкової накладної ставлять відповідну позначку «Х» і зазначають тип причини «10»;

— у рядку «Індивідуальний податковий номер покупця» проставляють «400000000000» (з правого боку).


Така податкова накладна включається до розділу I Реєстру виданих та отриманих податкових накладних, а також до декларації з ПДВ із відповідним відображенням у рядку 1 розділу I та підлягає розшифруванню у розділі I додатка 5 до декларації. 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі