Інформація по темі "" | Публікації по тегу
19.03.14
1002 0
Друкувати
Обране

Приобрели в течение года жилую недвижимость: уточните ранее поданную декларацию!

ГУ Міндоходів у Львівській області нагадує, що платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, а саме — юрособи, самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають до контролюючого органу за місцезнаходженням об’єкта оподаткування декларацію за формою, затвердженою наказом Міндоходів від 05.12.2013 р. № 766, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально. 

У свою чергу, в разі придбання юрсобою нового об’єкта житлової нерухомості або при переході права власності на об’єкт житлової нерухомості протягом звітного року така особа зобов’язана протягом місяця з дати зазначених змін подати до контролюючого органу за місцезнаходженням об’єкта уточнюючу податкову декларацію з урахуванням змін.


При цьому відповідну відмітку щодо уточнення показників слід зробити в пунктах 03 та 22 заголовної частини уточнюючої декларації та показники у колонках 5–9 заповнити з дня календарного місяця, в якому починають, та/або до дня календарного місяця, в якому припиняють діяти зазначені зміни.


У разі виникнення відповідних змін щодо об’єктів житлової нерухомості у фізосіб контролюючий орган зобов’язаний самостійно надіслати нові повідомлення-рішення власникам нерухомості після отримання відповідної інформації про перехід права власності. 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
50
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×