Інформація по темі "" | Публікації по тегу
24.03.14
1860 0
Друкувати
Обране

Пенсионный фонд: о заполнении реквизитов таблицы 6 формы № Д4 отчета по ЕСВ

Пенсійний фонд у листі від 28.02.2014 р. № 5463/05-10 роз’яснив деякі нюанси заповнення звіту з ЄСВ. 

Держорган нагадав, що відповідно п. 4.9 розд. IV Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування внесення від’ємних значень сум нарахованої заробітної плати (доходу) допускається лише:

— при відображенні сум перерахунків заробітку (доходу), що пов’язані з уточненням кількості відпрацьованого часу у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю і допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами, нарахованих у попередніх періодах;

— при відображенні сторнованих сум відпускних і допомоги з тимчасової непрацездатності та допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами, нарахованих у попередніх періодах.


Реквізити 13, 14, 15 та 16 таблиці 6 додатка 4 звіту з ЄСВ заповнюються незалежно один від одного, тобто за наявності даних для заповнення названих реквізитів.


У разі необхідності зменшення зазначених показників за попередні звітні періоди застосовується знак мінус і зазначається місяць та рік, за який необхідно змінити показник.


Реквізит 15 таблиці 6 додатка 4 звіту з ЄСВ заповнюється у кожному звітному періоді для підрахунку трудового стажу за кожною застрахованою особою. Показник відповідає кількості календарних днів від 1 до 31 (28, 29, 30) залежно від кількості календарних днів у місяці. Якщо початок трудових відносин збігається з першим числом місяця та відсутній факт звільнення застрахованої особи у звітному періоді (закінчення цивільно-правових відносин), значення реквізиту 15 завжди дорівнює кількості календарних днів у місяці. У разі наявності факту звільнення показник відповідає кількості календарних днів тривалості трудових відносин у звітному місяці з урахуванням дня звільнення.


Зазначений реквізит заповнюється одним значенням в одному рядку, що відповідає звітному. За наявності декількох рядків за однією застрахованою особою реквізит 15 зазначається лише в одному, а саме в тому, в якому зазначаються дані про суми заробітної плати (за їх наявності).

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі