Інформація по темі "" | Публікації по тегу
31.03.14
1294 0
Друкувати
Обране

Мининфраструктуры: в 2014 году основные социальные выплаты железнодорожникам будут сохранены

У 2014 році Мінінфраструктури та Укрзалізниця, незважаючи на складну політично-економічну ситуацію у державі, виконають основні соціальні зобов’язання перед працівниками галузі. У цьому представників залізничних профспілок запевнив Міністр інфраструктури України Максим Бурбак під час наради 28 березня.
Він розповів, що найближчим часом буде подано на погодження до зацікавлених органів центральної виконавчої влади, а потім на затвердження до Кабінету Міністрів України, фінансовий план Укрзалізниці, яким передбачено видатки на соціальний захист залізничників відповідно до галузевої угоди та колективного договору.

«На медичне страхування у фінплані заплановано близько 180 млн. грн. По заробітній платі: з 1 січня її вже було підвищено на 5%, виплата 13-ї зарплати за 2013 рік передбачена у ІІІ кварталі. Крім того, ми поступово повертаємо 5-денний робочий тиждень на підприємствах. І якщо ситуація з вантажопотоками буде стабільною, так буде й надалі», - зазначив Міністр.

Також Максим Бурбак поінформував представників профспілок, що видатки на утримання соціальної сфери цьогоріч буде зменшено на 30% (передбачено на рівні 800 млн. грн.).

Водночас Міністр інфраструктури Максим Бурбак та голова Федерації профспілок транспортників України, голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України наголосили на необхідності першочергово забезпечити путівками дітей залізничників в оздоровчі заклади, зокрема у Карпатах та Одесі.

Також Максим Бурбак повідомив, що звернеться до Міністра освіти і науки України з ініціативою повернення 7 залізничних технікумів у підпорядкування Мініфраструктури.

Під час зустрічі обговорювалися й питання модернізації українських залізниць. Міністр зауважив, що обов’язково буде проведено реформу Укрзалізниці - створення АТ «Укрзалізниця» очікується вже з 1 січня 2015 року. Крім того, після стабілізації економічної ситуації, Мінінфраструктури планує вивчити всі фінансові можливості для оновлення рухомого складу, зокрема вітчизняного виробництва.

Наразі ж Максим Бурбак попросив представників профспілок, трудові колективи із розумінням поставитися до значної економії коштів у галузі.

«Я звертаюсь до усіх наших колективів: ми зараз маємо допомогти державі, щоб вона не розпалася ні політично, ні географічно. Ми повинні врятувати економіку України. Я прошу з розумінням поставитися до теперішньої складної ситуації», - наголосив Міністр інфраструктури.
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі