Інформація по темі "" | Публікації по тегу
04.04.14
1326 0
Друкувати
Обране

Социальная помощь при рождении ребенка будет сокращена

27 березня 2014 року було прийнято зміни до Держбюджету-2014. У прийнятих змінах заплановано зокрема й зменшення соціальних програм, серед яких соціальна допомога при народженні дитини.

Для реалізації даної реформи цього ж 27 березня 2014 року прийнято Закон України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні», яким вносяться зміни до Закону України «Про державну допомогу сім‘ям з дітьми».

Згідно новоприйнятого закону допомога при народженні дитини буде призначатися у розмірі 41 280 гривень незалежно від черговості народження. При цьому виплату передбачається здійснювати одноразово у сумі 10 320 гривень, а решту суми допомоги виплачувати протягом наступних 36 місяців рівними частинами у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Крім цього, уніфікація підходів при наданні допомоги при народженні передбачає об’єднання допомоги при народженні з допомогою по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, шляхом вилучення останньої взагалі.

Відповідно зміниться допомога при усиновленні дитини, яка до 1 липня 2014 року буде надаватися у розмірі, встановленому на даний час для виплати допомоги при народженні першої дитини (30 960,00 грн.), а з 1 липня 2014 року — у розмірі, встановленому для виплати допомоги при народженні дитини (41 280,00 грн.).

Метою цих змін Уряд зазначає відновлення принципу соціальної справедливості при наданні допомоги при народженні, оскільки вони гарантуватимуть рівні права на отримання державної підтримки для повноцінного розвитку та виховання дитини, а також можливість зекономити близько 3,5 млрд. гривень, які спрямують на соціальний захист найбільш уразливих категорій громадян.

Нововведення Уряду почне діяти з 1 липня 2014 року.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі