Минфин: о коде классификации доходов бюджета, по которому необходимо зачислять средства в спецфонд госбюджета

Мінфін у листі від 06.02.2014 р. № 31-08230-12-10/2576 відповів на запитання стосовно коду класифікації доходів бюджету, за яким необхідно здійснювати зарахування коштів до спеціального фонду державного бюджету. Так, Мінфін нагадав, що згідно з пунктами 8 та 11 ст. 11 Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» (далі — Закон) серед джерел формування спецфонду Держбюджету України на 2014 рік у частині доходів є такі надходження:

— плата за одержання інформації з державних реєстрів, держателем яких є Мін’юст і центральний орган виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сферах державної реєстрації актів цивільного стану, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців;

— плата за продукцію, документи, що видаються при наданні адміністративних послуг із придбання, перевезення, зберігання та носіння зброї, а також відповідно до законів України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» і «Про дорожній рух».


Відповідно до ч. 4 ст. 13 Бюджетного кодексу України власні надходження бюджетних установ отримуються додатково до коштів загального фонду бюджету і включаються до спецфонду бюджету. Крім того, одним із джерел формування спецфонду Державного бюджету України у частині доходів є власні надходження бюджетних установ.


Мінфін зазначив, що вищенаведені надходження спецфонду бюджету доречно обліковувати за кодом класифікації доходів бюджету 25010100Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі