Нашi сайти:
buhgalter.com.ua
820 0
Друкувати
Обране

Минфин: о коде классификации доходов бюджета, по которому необходимо зачислять средства в спецфонд госбюджета

Мінфін у листі від 06.02.2014 р. № 31-08230-12-10/2576 відповів на запитання стосовно коду класифікації доходів бюджету, за яким необхідно здійснювати зарахування коштів до спеціального фонду державного бюджету. Так, Мінфін нагадав, що згідно з пунктами 8 та 11 ст. 11 Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» (далі — Закон) серед джерел формування спецфонду Держбюджету України на 2014 рік у частині доходів є такі надходження:

— плата за одержання інформації з державних реєстрів, держателем яких є Мін’юст і центральний орган виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сферах державної реєстрації актів цивільного стану, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців;

— плата за продукцію, документи, що видаються при наданні адміністративних послуг із придбання, перевезення, зберігання та носіння зброї, а також відповідно до законів України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» і «Про дорожній рух».


Відповідно до ч. 4 ст. 13 Бюджетного кодексу України власні надходження бюджетних установ отримуються додатково до коштів загального фонду бюджету і включаються до спецфонду бюджету. Крім того, одним із джерел формування спецфонду Державного бюджету України у частині доходів є власні надходження бюджетних установ.


Мінфін зазначив, що вищенаведені надходження спецфонду бюджету доречно обліковувати за кодом класифікації доходів бюджету 25010100

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться