Інформація по темі "" | Публікації по тегу
15.04.14
1395 0
Друкувати
Обране

Неприбыльная организация использовала средства не по целевому назначению: как отразить в учете?

Спеціалісти Міндоходів у Базі знань відповіли на таке запитання: як у податковому обліку неприбуткової організації відображається операція з використання коштів або майна не за цільовим призначенням? 

Контролери зазначили, що сума коштів (вартість майна), які використані неприбутковою організацією не за цільовим призначенням, вважаються доходом такої неприбуткової організації, який оподатковується на загальних підставах за ставкою, передбаченою п. 151.1 Податкового кодексу України (з 1 січня 2014 року — 18%).

При цьому сума отриманих коштів (вартість майна у розмірі звичайної ціни), використаних не за цільовим призначенням, відображається у рядку 14 частини II Податкового звіту про використання коштів неприбуткових установ та організацій, форма якого затверджена наказом Міндоходів від 27.01.2014 р. № 85, за наслідками податкового періоду, в якому отримано такі кошти (майно), без урахування зазначених сум у складі витрат

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×