Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
846 0
Друкувати
Обране

Какова будет продолжительность ежегодного отпуска у женщины, госслужащего, которая имеет ребенка-инвалида?

Згідно із Законом України "Про державну службу" державним службовцям надається щорічна відпустка тривалістю 30 календарних днів, якщо законодавством не передбачено більш тривалої відпустки. Відповідно до Закону України "Про відпустки" жінці, яка працює і має двох і більше дітей віком до 15 років або дитину - інваліда, щорічно надається додаткова оплачувана відпустка тривалістю 7 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів (стаття 73 КЗпП України). Дія Закону України "Про відпустки" поширюється на жінок - державних службовців, які мають двох і більше дітей віком до 15 років, або дитину - інваліда.



env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд