Інформація по темі "" | Публікації по тегу
29.04.14
1086 0
Друкувати
Обране

Минсоцполитики: директор детсада не имеет права на денежную помощь при достижении пенсионного возраста

Мінсоцполітики в листі від 26.02.2014 р. № 205/13/84-14 нагадало, що Порядок обчислення страхового стажу, що дає право на призначення грошової допомоги та її виплати, затверджено постановою КМУ від 23.11.2011 р. № 1191. 

Згідно із зазначеним порядком грошова допомога надається особам, яким починаючи з 1 жовтня 2011 року призначається пенсія за віком відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» та які на день досягнення пенсійного віку, передбаченого ст. 26 зазначеного Закону, працювали в закладах та установах державної або комунальної форми власності на посадах, робота на яких дає право на призначення пенсії за вислугу років відповідно до пунктів «е» — «ж» ст. 55 Закону України «Про пенсійне забезпечення», і мають страховий стаж (для чоловіків — 35 років, для жінок — 30 років) на таких посадах, а також якщо вони до цього не отримували будь-яку пенсію.

Перелік закладів і установ освіти, робота на яких дає право на призначення пенсії за вислугу років, затверджено постановою КМУ від 04.11.1993 р. № 909.

Зазначеним переліком передбачена посада завідувача дошкільного навчального закладу. Посада директора зазначеного закладу в переліку відсутня.

З метою врегулювання зазначеного питання Мінсоцполітики розроблено проект постанови КМУ «Про внесення змін до Переліку закладів і установ освіти, охорони здоров’я та соціального захисту і посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років».

До зазначеного Переліку включено, зокрема, посади директорів, їх заступників з навчально-виховної (навчальної, виховної, навчально-виробничої) роботи.


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі