Інформація по темі "" | Публікації по тегу
29.04.14
1036 0
Друкувати
Обране

Минрегион планирует внедрить альтернативные безналичные способы оплаты парковки

Мінрегіон опрацьовує питання щодо запровадження двох альтернативних методів оплати паркування: карток попередньої оплати, застосування яких не регулюється постановою Правління Національного банку України від 30 квітня 2010 року “Про здійснення операцій з використанням спеціальних платіжних засобів” та платіжних інструментів, передбачених законодавством України про безготівкові розрахунки.

Зокрема фахівці Міністерства обговорили питання врегулювання розбіжностей, що виникли під час погодження проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил паркування транспортних засобів». В нараді під головуванням заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Андрія Білоусова також взяли участь представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства юстиції та Національного банку.

Учасники опрацювали питання щодо доцільності визначення регламенту створення, діяльності та користування комп’ютеризованою системою, безпосереднього держателя цієї системи; чітких правил користування послугою мобільного паркування із визначенням питань формування її вартості та державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності.

За підсумками обговорення всіх розбіжностей було прийнято узгоджене рішення – перепогодити проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил паркування транспортних засобів» у найкоротші терміни та після отримання повторного експертного висновку Мін’юсту надати в установленому законодавством порядку на розгляд Уряду.
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі