Інформація по темі "" | Публікації по тегу
30.04.14
1026 0
Друкувати
Обране

Минфин: срок использования запасов бюджетных организаций может быть более одного года

Мінфін в листі від 18.03.2014 р. № 31-08420-07/23-638/954 нагадало, що відповідно до п. 2 розд. I Положення з бухгалтерського обліку запасів бюджетних установ, запаси — це активи, які утримуються для подальшого продажу, безоплатного розподілу, передачі за умов звичайної господарської діяльності; перебувають у процесі звичайної діяльності установи для подальшого споживання; перебувають у формі сировини чи допоміжних матеріалів для використання у виробництві продукції, при виконанні робіт, наданні послуг або для досягнення поставленої мети та/або задоволення потреб установи.

Операційний цикл — це проміжок часу між придбанням запасів для провадження діяльності і отриманням грошових коштів від продажу виробленої з них продукції (робіт, послуг) або їх споживанням чи безоплатним розподілом (передачею) для досягнення поставленої мети та/або задоволення потреб установи.

Для цілей бухгалтерського обліку запаси установи включають, зокрема, малоцінні та швидкозношувані предмети, що використовуються протягом не більше одного року або протягом операційного циклу, якщо він більше одного року.

Таким чином, Мінфін вважає, що до складу запасів включаються матеріальні активи, які відповідають визначеним Положенням ознакам та очікуваний термін використання яких може бути більше одного року, за умови, що ці активи будуть спожиті протягом одного операційного циклу.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі