Нашi сайти:
816 0
Друкувати
Обране

Как отразить списанную на физлицо задолженность в ф. № 1ДФ?

Спеціалісти Міндоходів в Базі Знань відповіли на питання: чи відображається у податковому розрахунку за ф. № 1ДФ сума списаної заборгованості, за якою минув строк позивної давності та яка обліковувалась у ЮО, якщо дана заборгованість була списана на користь ФО-боржника?Контролери нагадали, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається, зокрема, сума заборгованості платника податку за укладеним ним цивільно-правовим договором, за якою минув строк позовної давності та яка перевищує суму, що становить 50% місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, крім сум податкової заборгованості, за якими минув строк позовної давності згідно з розд. II Податкового кодексу України.

В свою чергу сума списаної заборгованості, за якою минув строк позовної давності відображається у податковому розрахунку за ф. № 1ДФ під ознакою доходу «107», без заповнення граф 4 та 4а, тобто проставляється «0».

Враховуючи вищевикладене, сума списаної заборгованості, за якою минув строк позовної давності, відображається юрособою - кредитором у податковому розрахунку за ф. № 1ДФ під ознакою доходу «107». При цьому, фізична особа самостійно сплачує податок з таких доходів та зазначає їх у річній податковій декларації.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі