Інформація по темі "" | Публікації по тегу
06.05.14
1283 0
Друкувати
Обране

Финансирование спортивных организаций: изменения в законодательстве

Кабмін постановою від 30.04.2014 р. № 125 вніс зміни до наступних порядків:

1) Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підготовки та участі національних збірних команд у Паралімпійських і Дефлімпійських іграх, затвердженому постановою КМУ від 23.02. 2011 р. № 132;

2) Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки громадських організацій фізкультурно-спортивного спрямування, затвердженому постановою КМУ від 23.03.2011 р. № 294;

3) Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів державної політики з питань молоді та державної підтримки молодіжних та дитячих громадських організацій, затвердженому постановою КМУ від 22.02.2012 р. № 116;

4) Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку фізичної культури, спорту вищих досягнень та резервного спорту, затвердженого постановою КМУ від 29.02.2012 р. № 152.

Так, у першому Порядку передбачено, що бюджетні кошти з метою забезпечення належної підготовки та результативної участі національних збірних команд в літніх та зимових Паралімпійських і Дефлімпійських іграх будуть спрямовуватися, зокрема, на виплату у 2014 році грошових винагород тренерам спортсменів — чемпіонів і призерів ХХII літніх Дефлімпійських ігор, які проходили у 2013 році.

У другому Порядку виключено п. 31, яким передбачалося, що бюджетні кошти спрямовуються Федерації баскетболу України на сплату протягом 2012 - 2015 років обов'язкового компенсаційного внеску до Європейської федерації баскетболу за право проведення чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року.

Також встановлено, що відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облікзобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку (раніше — у порядку, встановленому Казначейством).

В третьому Порядку також уточнено, що відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку (раніше — у порядку, встановленому Казначейством).

В четвертому Порядку з п. 3 виключено підпункти 12 та 13, які, зокрема передбачали фінансування з бюджету проведення організаційних заходів з підготовки до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу.

Постанова № 125 набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготовки замітки документ офіційно не опубліковано.Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі