Інформація по темі "" | Публікації по тегу
06.05.14
939 0
Друкувати
Обране

Образована рабочая группа по мониторингу использования привлеченных под госгарантии бюджетных средств: как она будет работать?

Кабмін постановою від 30.04.2014 р. № 124 утворив міжвідомчу робочу групу із забезпечення моніторингу ефективного використання коштів, залучених суб’єктами господарювання та головними розпорядниками бюджетних коштів під державні гарантії, а також затвердив Положення про неї. 

Основним завданням робочої групи є сприяння забезпеченню координації дій органів виконавчої влади з проведення моніторингу за реалізацією суб’єктами господарювання та головними розпорядниками бюджетних коштів (далі — позичальники) інвестиційних проектів (програм) та проектів соціально-економічного розвитку, які фінансуються за рахунок кредитів (позик), залучених під державні гарантії позичальниками (далі — проекти (програми), з метою недопущення завдання збитків державному бюджету.

Робоча група відповідно до покладеного на неї завдання:

1) проводить моніторинг реалізації проектів (програм);

2) аналізує проекти фінансових планів суб’єктів господарювання, які залучили кошти під державні гарантії, та змін до них і надає відповідні пропозиції;

3) проводить аналіз правочинів, які вчиняються позичальниками і спрямовані на реалізацію проектів (програм);

4) забезпечує проведення моніторингу цільового та ефективного використання позичальниками коштів, залучених під державні гарантії, в рамках реалізації проектів (програм);

5) подає Кабінетові Міністрів України пропозиції щодо:

удосконалення системи контролю, оптимізації витрат, пов’язаних з реалізацією проектів (програм);

усунення порушень, виявлених за результатами моніторингу реалізації проектів (програм);

6) розглядає інформацію про забезпечення виконання позичальниками зобов’язань перед гарантом;

7) надає пропозиції щодо підвищення ефективності діяльності центральних і місцевих органів виконавчої влади, до сфери управління яких належать позичальники, в частині підтримки платоспроможності позичальників.

Робоча група має право:

1) отримувати в установленому порядку від центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій інформацію, необхідну для виконання покладеного на неї завдання, в тому числі про показники фінансової та іншої звітності, фінансові плани, установчі документи позичальників — державних суб’єктів господарювання та результати перевірок контролюючих та правоохоронних органів;

2) залучати до участі у своїй роботі представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій (за погодженням з їх керівниками), а також незалежних експертів (за згодою).

Постанова № 124 набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі