Інформація по темі "" | Публікації по тегу
19.05.14
1136 0
Друкувати
Обране

Госфининспекция: о проверке достоверности кредиторской задолженности

Держфінінспекція в листі від 24.03.2014 р. № 02-18/313 торкнулася окремих питань, що виникають при організації та проведенні перевірок достовірності обсягів кредиторської заборгованості на виконання вимог постанови КМУ від 01.03.2014 р. № 65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету» та наказу Держфінінспекції України від 13.03.2014 р. № 78.

Так, щодо об'єктів, які повинні бути охоплені контрольними заходами Держфінінспекція зазначила, що контрольні заходи проводяться держфінінспекціями в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі у всіх розпорядників і одержувачів бюджетних коштів, які обслуговуються в органі Державної казначейської служби відповідного регіону.

У випадку встановлення перевіркою державних закупівель відсутності кредиторської заборгованості станом на 1 березня 2014 р. з оплати товарів, робіт і послуг, на закупівлю яких поширюється дія Закону України «Про здійснення державних закупівель» та/або встановлення кредиторської заборгованості за видатками, яка виникла за операціями, на які не поширюється дія Закону України «Про здійснення державних закупівель», за результатами такої перевірки складається акт, у якому фіксується відповідна інформація, та перевірка питань програми не здійснюється.

Водночас у разі встановлення кредиторської заборгованості за капітальними видатками, яка виникла за операціями, на які не поширюється дія Закону України «Про здійснення державних закупівель», на такому об'єкті організовується проведення ревізії відповідно до Рекомендацій з проведення перевірки достовірності обсягів кредиторської заборгованості розпорядників та одержувачів бюджетних коштів.

Також Держфінінспекція наголосила, що перевірці підлягає і та кредиторська заборгованість станом на 1 березня 2014 року, яка на момент проведення контрольного заходу вже погашена.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі