Інформація по темі "" | Публікації по тегу
Нашi сайти:
buhgalter.com.ua
492 0
Друкувати
Обране

Госслужащие будут повышать квалификацию по вопросам предотвращения коррупции

Нацдержслужби України наказом від 27.03.2014 р. № 40 затвердила Порядок організації підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з питань запобігання і протидії корупції.Порядком встановлено, що державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування, на яких покладено обов'язки з організації роботи з питань запобігання та протидії корупції, проходять підвищення кваліфікації за професійними програмами в разі потреби, але не рідше ніж раз на п'ять років.

Інші державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування підвищення кваліфікації проходять за іншими видами, а за професійною програмою підвищення кваліфікації — у разі потреби, що визначається органом, у якому працює державний службовець або посадова особа місцевого самоврядування.

Копії документів про підвищення кваліфікації долучаються до особових справ державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування.

Наказ № 40 набирає чинності з дня його офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться