Інформація по темі "" | Публікації по тегу
22.05.14
1191 0
Друкувати
Обране

Заполняем отчет об использовании средств неприбыльных организаций: на какую дату формировать расходы в строках 11 и 12?

Міндоходівці в Базі Знань відповіли на питання: як формуються витрати, що зазначаються неприбутковими установами (організаціями), у рядках 11 або 12 Податкового звіту про використання коштів неприбуткових установ та організацій (на дату списання коштів з розрахункового рахунку чи на дату визнання витрат за правилами бухгалтерського обліку)?

Контролери нагадали, що форму і Порядок складання Податкового звіту про використання коштів неприбуткових установ та організацій затверджено наказом Міндоходів від 27.01.2014 р. № 85.

Профінансовані видатки бюджетної установи (організації) відображаються у рядку 11 звіту, видатки інших неприбуткових організацій — у рядку 12. Суми витрат на утримання неприбуткових організацій, крім бюджетних, відображаються у рядку 12.1, витрати, що здійснюються неприбутковою організацією для виконання статутних завдань, — у рядку 12.2, за відповідними напрямами використання — у рядках 12.2.1 - 12.2.9 звіту.

В порівнянні з іншими платниками податку на прибуток, які застосовують загальні правила визнання доходів (ст. 137 ПКУ) та витрат (ст. 138 ПКУ), для неприбуткових установ та організацій встановлено особливий порядок податкового обліку, а саме: доходами є фактично отримані доходи (тобто дата зарахування коштів на розрахунковий рахунок та отримання майна, якщо здійснюється його безоплатна передача), а витратами — фактично понесені витрати (фактично використані кошти, що надходять до неприбуткової установи (організації).

Таким чином, у рядках 11 та 12 звіту зазначаються фактично використані кошти.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі