Інформація по темі "" | Публікації по тегу
22.05.14
1364 0
Друкувати
Обране

Кабинет Министров одобрил проект закона о налоговом компромиссе

У середу, 21 травня, на виїзному засіданні в Миколаєві Уряд України схвалив проект закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей уточнення податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств і податку на додану вартість у разі застосування податкового компромісу».

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час засідання Уряду наголосив, що проект закону про податковий компроміс дозволить «зняти корупцію, в тому числі в системі податкових органів».

«Він дасть можливість чесним підприємцям заплатити частину податків, які вони не сплачували, тому що «сім'я» збудувала таку модель, - і далі працювати чесно на благо української економіки», - підкреслив Глава Уряду.

Згідно з законопроектом, застосування податкового компромісу передбачає добровільне уточнення недоплачених податкових зобов’язань платниками податків з податку на прибуток та податку на додану вартість у розмірі 15% протягом 60 днів з моменту набрання чинності законом.

Документ передбачає, що платники, які скористалися правом на податковий компроміс, звільняються від фінансової, адміністративної та кримінальної відповідальності за умови сплати узгоджених податкових зобов’язань.

Податкові органи мають право на проведення документальної перевірки великих платників податків у разі, якщо платник не скористався правом на податковий компроміс.


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі